Veřejný běh při mistrovství Evropy v běhu do vrchu |
Po trase mistrovského závodu - SAUCONY běh |
Výsledková listina |
Rk | Číslo | Jméno | Nation | Klub | Nar. | Time |
Junioři 1987 - 88 a mladší |
||||||
1 | 263 | Klíma Jiří | CZE | AK ASICS Kroměříž | 1987 | 48:32. |
2 | 170 | Ante Jovič | CRO | AK Zagreb Croatia | 1988 | 50:16. |
3 | 149 | Kuczynski Michal | CZE | Nýdek | 1991 | 58:43. |
Muži do 39 let |
||||||
1 | 87 | Pechek Petr | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1983 | 41:05. |
2 | 154 | Šesták Karel | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1971 | 42:36. |
3 | 101 | Berka Radim | CZE | Kozákov | 1982 | 44:08. |
4 | 177 | Hamelinck Wouter | BEL | Racing Club Gent | 1982 | 44:34. |
5 | 217 | Vagenknecht Roman | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1975 | 45:18. |
6 | 284 | Frelicj Martin | CZE | Sokol ČB | 1971 | 46:39. |
7 | 224 | Černý Jaroslav | CZE | TJ Lokomotiva Trutnov | 1986 | 46:47. |
8 | 88 | Varter Dauber | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1969 | 48:51. |
9 | 215 | Erlebach David | CZE | Kunčice | 1971 | 49:55. |
10 | 127 | Rosinski Michal | POL | TS Corsa Torun | 1985 | 51:13. |
11 | 107 | Zeman Radek | CZE | Hvězda | 1970 | 53:29. |
12 | 148 | Kuczinski Marian | CZE | Nýdek | 1969 | 55:25. |
13 | 210 | Žák Tomáš | CZE | AC Pardubice | 1985 | 55:36. |
14 | 286 | Jančařík Petr | CZE | AAC Brno | 1968 | 55:41. |
15 | 226 | Drygalski Henryk | CZE | XSTREAM Racing Team Trutnov | 1979 | 55:48. |
16 | 288 | O"Ceallaigh Cormac | IRL | IMRA | 1973 | 59:32. |
17 | 125 | Hořínek Pavel | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1969 | 1:02:34. |
18 | 128 | Rygielski Marcin | POL | TS Corsa Torun | 1973 | 1:02:43. |
19 | 92 | Stašek Jiří | CZE | Náchod | 1964 | 1:03:04. |
20 | 100 | Blažek Martin | CZE | SK Janské Lázně | 1971 | 1:04:21. |
21 | 97 | Rašner Tomáš | CZE | Relax Olomouc | 1969 | 1:10:11. |
Abandon |
||||||
83 | Šimůnek Jan | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1982 | ||
116 | Flegl Vlastimil | CZE | Vrchlabí | 1986 | ||
134 | Bednarz libor | CZE | X-AIR Ostrava | 1980 | ||
227 | Vrabec Martin | CZE | Trutnov | 1979 | ||
261 | Dedek Aleš | CZE | AK ASICS Kroměříž | 1975 | ||
268 | Andelič Aleksandar | SCG | AK Veteran Beograd | 1968 | ||
Muži 40 - 49 let |
||||||
1 | 81 | Kynčl Stanislav | CZE | SKP Hvězda | 1964 | 42:44. |
2 | 93 | Holub Miroslav | CZE | Bukovice | 1966 | 44:47. |
3 | 94 | Holub Petr | CZE | PeTe Adr Team | 1966 | 45:32. |
4 | 133 | Zátopek Jiří | CZE | X-AIR Ostrava | 1960 | 46:51. |
5 | 208 | Dvorský Jaroslav | CZE | A+K Trutnov | 1963 | 47:51. |
6 | 90 | Sádovský Luboš | CZE | Jablonec n. N. | 1965 | 48:51. |
7 | 85 | Hajzler Jiří | CZE | AHA Vyškov | 1963 | 50:06. |
8 | 80 | Králíček Tomáš | CZE | FC Puškvorec | 1963 | 50:56. |
9 | 104 | Fátor Miloslav | CZE | SKP Trutnov | 1964 | 53:14. |
10 | 167 | Kavaliauskas Almiras | LTU | BK Kertus | 1958 | 54:00. |
11 | 79 | Šrůtek Stanislav | CZE | Rtyně v P. | 1958 | 54:01. |
12 | 138 | Nečas Josef | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1958 | 55:21. |
13 | 223 | Hynek Petr | CZE | SK Nové Město n M. | 1963 | 56:16. |
14 | 237 | Tomšů Petr | CZE | Mlýn JAnderov | 1964 | 58:38. |
15 | 287 | Brunclík Ivo | CZE | Slovan Šp. Mlýn | 1958 | 59:25. |
16 | 76 | Pečenka Libor | CZE | KHB Radegast | 1961 | 1:01:18. |
17 | 99 | Rein Jan | CZE | AC Rumburk | 1963 | 1:02:15. |
18 | 274 | Woods Sharon | GBR | Mywydd MU | 1960 | 1:02:36. |
19 | 169 | Siniša Atlija | CRO | Zagreb | 1964 | 1:02:53. |
20 | 108 | Přibyl František | CZE | Petrovice | 1958 | 1:08:08. |
Abandon |
||||||
212 | Kube Josef | CZE | 1963 | |||
Muži 50 - 59 let |
||||||
1 | 196 | Kolínek František | CZE | AK Perná | 1956 | 45:59. |
2 | 129 | Vigil Pablo | USA | Loveland - Colorado | 1952 | 48:04. |
3 | 98 | Černý Vladimír | CZE | HAC Praha | 1952 | 53:24. |
4 | 105 | Javůrek Jiří | CZE | Jiskra Horní Maršov | 1948 | 54:38. |
5 | 86 | Kučera Zdeněk | CZE | AC Náchod | 1955 | 56:06. |
6 | 95 | Hanke Miroslav | CZE | SKI Podlázky | 1955 | 56:07. |
7 | 137 | Šlégr Jiří | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1954 | 56:17. |
8 | 131 | Šmída Oldřich | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1948 | 57:05. |
9 | 82 | Kubeček Pavel | CZE | Orel Ždár S. | 1953 | 58:03. |
10 | 115 | Adam Jan | CZE | Jablonec | 1947 | 58:43. |
11 | 204 | Mareš Bohumil | CZE | LEAR Brno | 1951 | 1:01:01. |
12 | 77 | Bureš Jindřich | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1953 | 1:01:21. |
13 | 282 | Bakyta Ján | SVK | Jogging Club Dubnica | 1953 | 1:01:55. |
14 | 195 | Les Josef | CZE | KČT Třebová | 1947 | 1:03:18. |
15 | 229 | Lelek Vít | CZE | Čolek Team Č. Kostelec | 1950 | 1:05:37. |
16 | 89 | Neimea Libor | CZE | AC Náchod | 1953 | 1:06:43. |
17 | 232 | Šimůnek Jan | CZE | ISCAREX Č, Třebová | 1949 | 1:11:38. |
18 | 84 | Čepelka Oldřich | CZE | TIMA Liberec | 1948 | 1:14:12. |
Abandon |
||||||
160 | Raudonis Albinas | LTU | Inženyrija | 1950 | ||
161 | Kartočius Algimanta | LTU | Inženyrija | 1950 | ||
Muži 60 - 69 let |
||||||
1 | 91 | Metelka Josef | CZE | Spartak Police n. M. | 1944 | 53:07. |
2 | 106 | Groh Stanislav | CZE | AC Vrchlabí | 1946 | 54:16. |
3 | 247 | Marek František | CZE | Červený Kostelec | 1941 | 56:01. |
4 | 78 | Škrleta Jan | CZE | Nová Včelnice | 1946 | 59:12. |
5 | 163 | Viliunas Jonas | LTU | Inženyrija | 1939 | 1:00:56. |
6 | 146 | Kubíček František | CZE | L-100 Ostrava | 1946 | 1:03:00. |
7 | 162 | Čirba Stasys | LTU | Inženyrija | 1943 | 1:04:31. |
8 | 159 | Vaičiulis Mečys | LTU | Inženyrija | 1943 | 1:08:26. |
9 | 273 | Linhart Miloš | CZE | AC Náchod | 1944 | 1:10:02. |
Abandon |
||||||
102 | Cahel Pavel | CZE | Sokol Brno | 1935 | ||
126 | Krejcar Petr | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1945 | ||
235 | Rossi Otto | CZE | MK Seitt Ostrava | 1943 | ||
Muži 70 let a více |
||||||
1 | 243 | Buchar Jan | CZE | ATL Elektro Vrchlabí | 1933 | 1:01:01. |
2 | 155 | Merta Jaroslav | CZE | SKI Fenix | 1935 | 1:03:02. |
3 | 103 | Havlíček Zdeněk | CZE | Vrchlabí | 1935 | 1:05:02. |
Juniorky 1987 - 88 a mladší |
||||||
1 | 202 | Portyšová Lucie | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1990 | 58:48. |
2 | 231 | Jirásková Bára | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1991 | 1:14:37. |
Ženy do 34 let |
||||||
1 | 245 | Matyášová Pavla | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1980 | 49:19. |
2 | 113 | Navrátilová Lucie | CZE | TJ Lokomotiva Trutnov | 1980 | 50:31. |
3 | 112 | Kynčlová Dagmar | CZE | Hvězda SKP PArdubice | 1972 | 53:35. |
4 | 203 | Mannlová Jana | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1980 | 1:03:16. |
5 | 157 | Popovová Martina | CZE | SNB Praha | 1974 | 1:16:04. |
Abandon |
||||||
117 | Hájková Renata | CZE | Vrchlabí | 1975 | ||
Ženy 35 - 49 let |
||||||
1 | 114 | Wiesnerová Lenka | CZE | Spartak Police n M. | 1969 | 58:40. |
2 | 285 | Jančaříková Lenka | CZE | AAC Brno | 1970 | 59:09. |
3 | 158 | Kaualiauskiene Aušra | LTU | BK Kertus | 1964 | 1:03:09. |
4 | 197 | Jorová Ludmila | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1962 | 1:03:25. |
5 | 230 | Jirásková Eva | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1964 | 1:06:12. |
Abandon |
||||||
151 | Tůmová Eva | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1969 | ||
211 | Kubeová Zdeňka | CZE | ISCAREX Č. Třebová | 1963 | ||
Ženy 50 let a více |
||||||
1 | 124 | Paulů Blanka | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 1954 | 53:48. |
2 | 216 | Vacková Hana | CZE | SK Hronov | 1956 | 1:01:08. |
3 | 234 | Rossi Lenka | CZE | MK Seitt Ostrava | 1954 | 1:06:57. |
Abandon |
||||||
174 | Ruhland Kerstin | AUT | LSV Kitzbuehel | 1955 |