TOPlist
PRODEJ BYTŮ - Náchod
...............................................................................................................................................................

V současné době probíhá příprava výstavby 28 bytových jednotek v  lokalitě obytného centra u nemocnice. Výstavba obsahuje 2 bytové domy označené dle územního rozhodnutí "D" a "E" včetně příjezdové komunikace zpevněné plochy a přípojky inženýrských sítí, to je vody, kanalizace, horkovodu, elektřiny, telefonu, veřejného osvětlení a rozvodu společné televizní antény.

Výstavba je navržena v souladu se zpracovanou zastavovací studií. Bytové domy jsou navrženy jako bodové o čtyřech podlažích. V první NP je vždy umístěno zázemí domu, to je sklepní kóje, sušárna, úklidová místnost a místnost pro kola a kočárky. V přední části tohoto podlaží, které je nad úrovní přilehlého terénu jsou situovány dva byty, další podlaží jsou pouze bytová. Velikosti bytů jsou zahrnuty v tabulce. Byty budou provedeny ve vysokém standartu vybavení bytů a společných bytových prostor při zachování cenové dostupnosti.

Termín zahájení výstavby:

neznámý, dle zájmu kupujících

Termín dokončení stavby:

Dům "D" - neznámý

Dům "E" - neznámý

Projektová dokumentace je provedena firmou INS,  projektový a inženýrský ateliér s.r.o, Palackého 920, 547 01 Náchod.

Stavební a technickou stránku provádí firma MARATONSTAV a.s. Úpice.

Investor - Žaltman s.r.o. (Žaltman s.r.o. je dceřinná společnost společnosti MARATONSTAV a.s., která je 100% vlastníkem tohoto právního subjektu) zajišťuje prodej bytů včetně právního servisu. Celý finanční tok této akce je vytvářen ve spolupráci s peněžním ústavem České spořitelny a.s., pobočka Trutnov.

Ceny jednotlivých bytů v domě "D" a "E" zde

Studie:

1. nadstavbové podlaží


2. nadstavbové podlaží 

3. a 4. nadstavbové podlaží

Pohled - Jih

Pohled - Sever

Pohled - Západ

Pohled - Východ

 

CzechNET CZ s.r.o.